Teksta izmērs A A A
LV | EN
Updates
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

2021. gada Kristus Augšāmcelšanās svētkos

Mīļās māsas un mīļie brāļi Kristū!

“Es skatos uz to, kas Kristus ir, un ticu, ka Viņa īstais vārds ir: Liels prieks!”
Šie Mārtiņa Lutera vārdi, šķiet, tik piemēroti Lieldienu rītam! Cits citu sveicam atjaunotā priekā, jo atausis dzīvības uzvaras rīts! Atjaunotā cerībā sirdis top iedrošinātas, jo pēc nāves, Kristus ir augšāmcēlies un piepildās Viņa apsolījums: “Tāpat arī jums tagad ir bēdas, bet es jūs atkal redzēšu, un jūsu sirds priecāsies, un neviens jums neatņems jūsu prieku.” (Jņ 16:22)
[...]
Publicēts 05|04|2021
Archibīskape
Lauma Zuševica

PĀRDOMAS ZAĻAJĀ CETURTDIENĀ

Kas ir tas, kas tev šai dienai visvairāk vajadzīgs? Ticu no sirds, ka to tu spēj saņemt šajā Zaļajā Ceturtdienā. Tajā tik daudz, tik daudz atrodams, kas nes mieru un stiprinājumu. Tas, ka Jēzus visu Pats bija sagatavojis Neraudzētās maizes svētkiem, tas, lai palīdz ticēt, ka Viņš iet tev pa priekšu! Viņš visu ir sagatavojis, lai tu justos kā viesis - gaidīts, aprūpēts un tik dziļi mīlēts, ka Viņš mazgā tavas kājas.
[...]
Publicēts 02|04|2021
Archibīskape
Lauma Zuševica

25. marts – neaizmirstams datums Latvijai

Šodien ir 25. marts, neaizmirstams datums Latvijai. Šīs dienas Dieva vārdi no 27. psalma ir ticīga cilvēka kliedziens pēc palīdzības: “Tu esi mans palīgs! Neatstāj mani un nepamet  mani, manas glābšanas Dievs!” (Ps 27:9) Domāju par mūsu tautas upuriem, kuri neiedomājami cieta 1949. gada 25. martā, kad Padomju Savienības brutālie, nežēlīgie spēki atsāka izsūtīt latviešus, lietuviešus, igauņus uz Sibīriju un citiem attāliem  reģioniem. Liels skaits bērnu tika izsūtīti, mērķtiecīgi tika darīts viss, lai radītu pastāvīgas bailes. Nezinu, vai skaļā balsī viņi kliedza: “Kungs, neatstāj mani un nepamet mani!”
[...]
Publicēts 25|03|2021
Archibīskape
Lauma Zuševica
Arhīvs

Scripture of the Month

April
Very truly, I tell you, you will weep and mourn, but the world will rejoice; you will have pain, but your pain will turn into joy.
John 16:20 (New Revised Standard Version)

Follow us

 


Latviešu evaņģēliski luteriskā baznīca Amerikā © 2013. Visas tiesības paturētas.
Dizains: Provincentrs; Izgatavoja: GlobalPRO »